Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Treasure of a Blizzard

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Treasure of a Blizzard fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Treasure of a Blizzard satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

257.28₺

Çıkış tarihi: Oct. 6, 2016
Geliştiren: Flaming Firefly
Yayıncı: Flaming Firefly
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Treasure of a Blizzard Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.2 Ghz AMD or Intel
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Treasure of a Blizzard Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Treasure of a Blizzard fiyatı:    239.7₺

Şu anki en ucuz Treasure of a Blizzard fiyatı:    239.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Treasure of a Blizzard İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Treasure of a Blizzard - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Treasure of a Blizzard Özeti

"Blizzard hazinesi"; Güzel sanatlar ve ilginç oyun karakterleriyle ilham veren fantezi temalı görsel romandır. Kahramanın kaderi tamamen seçiminize bağlıdır. Muhtemelen karakterinin ortağını yaşamda karşılayabilir; Ancak, hayatının sonunu da karşılayabilir.

Treasure of a Blizzard İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Treasure of a Blizzard fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Treasure of a Blizzard satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!