Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Voodoo Garden

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Voodoo Garden fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Voodoo Garden satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.00₺

HRK

57.96₺

Çıkış tarihi: Aug. 4, 2016
Geliştiren: M. Hanka
Yayıncı: Liu Lidan
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

Voodoo Garden Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan
null

Voodoo Garden Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Voodoo Garden fiyatı:    6.0₺

Şu anki en ucuz Voodoo Garden fiyatı:    6.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Voodoo Garden İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Voodoo Garden - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Voodoo Garden Özeti

Voodoo Bahçesine Hoşgeldiniz! Kalabalık bir bataklıkta küçük bir kulübe sahibiniz. Küçük ruhların yardımıyla, çeşitli vudu malzemeleri üreterek güçler ve altın kazanabilirsiniz.

Voodoo Garden İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Voodoo Garden fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Voodoo Garden satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!