Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Warbanners

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Warbanners fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Warbanners satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.88₺

G2A

63.78₺

Çıkış tarihi: Oct. 18, 2017
Geliştiren: Crasleen Games
Yayıncı: Crasleen Games
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Warbanners Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or newer
  • İşlemci: 2GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512 Mb
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

Warbanners Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Warbanners fiyatı:    32.0₺

Şu anki en ucuz Warbanners fiyatı:    32.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Warbanners İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Warbanners - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Warbanners Özeti

"Warbanners" rol yapma unsurları olan sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Kadim efsaneler arasında kendi yerini sağlamlaştırma amacıyla oyuncu, hikaye seferini 42 görevle deneyimleyecek ve paralı askerlerden oluşan bir takımı yönetecek.

Warbanners İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Warbanners fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Warbanners satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!