Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

WORLD OF HORROR

Güvenilir mağazalardaki en ucuz WORLD OF HORROR fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup WORLD OF HORROR satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

334.61₺

Steam

337.78₺

Çıkış tarihi: Feb. 20, 2020
Geliştiren: panstasz
Yayıncı: Ysbryd Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

WORLD OF HORROR Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4400
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

WORLD OF HORROR Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz WORLD OF HORROR fiyatı:    334.61₺

Şu anki en ucuz WORLD OF HORROR fiyatı:    334.61₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

WORLD OF HORROR İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

WORLD OF HORROR - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


WORLD OF HORROR Özeti

Bu 1 bit aşk mektubunun sessiz terörünü Junji ITO ve H.P. Lovecraft. Sıra tabanlı savaş ve affedilmeyen seçimler ile cehennem roguelite gerçekliğine gidin. Her oyundaki yeni kozmik korku formlarını keşfetmek için olay kartlarının güvertelerinizle deneyin. Kaçınılmaz bekliyor ...

WORLD OF HORROR İle İlgili Kullanıcı Yorumları


WORLD OF HORROR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak WORLD OF HORROR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!