Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Xeodrifter™

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Xeodrifter™ fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Xeodrifter™ satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

55.25₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 11, 2014
Geliştiren: Renegade Kid
Yayıncı: Good Shepherd Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Xeodrifter™ Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP +
  • İşlemci: 1.8 Ghz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 3D Graphics Card
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Xeodrifter™ Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Xeodrifter™ fiyatı:    55.25₺

Şu anki en ucuz Xeodrifter™ fiyatı:    55.25₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Xeodrifter™ İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Xeodrifter™ - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Xeodrifter™ Özeti

Xeodrifter ™ özel baskı şimdi mevcut! Renegade çocukları derinlemesine gelişme günlüğüne sahip ve sanatçıların Rothy, Matthew Gambrell ve Brian Altano tarafından kritik olarak beğenilen film müziği sunuyor!

Xeodrifter™ İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Xeodrifter™ fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Xeodrifter™ satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!