Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Yag

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Yag fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Yag satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

509.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 5, 2019
Geliştiren: Bonjourcoco
Yayıncı: Bonjourcoco
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Yag Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: windows 7 or later
  • İşlemci: 2.33 Ghz or faster x86-compatible processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: no sound
  • İlave Notlar: Depends on the amount of assets you choose to display on screen.
null

Yag Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Yag fiyatı:    509.7₺

Şu anki en ucuz Yag fiyatı:    509.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Yag İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Yag - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Yag Özeti

YAG, oyun masası bir rol oynuyor. RPG'ler oynamak için gerekenleri sunar: zindanlar, minyatürler, zarlar ve karakter sayfaları, özelleştirilebilir ve gömülü LUA komut dosyası ile otomatikleştirilebilir. Bir oyun tahtası, zar ve piyon gerektiren herhangi bir oyunu oynamak için herhangi bir genel resim kullanmanızı sağlar.

Yag İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Yag fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Yag satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!