Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Yandere School

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Yandere School fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Yandere School satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

54.74₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 1, 2017
Geliştiren: Tea & Cake Games
Yayıncı: Tea & Cake Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Yandere School Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
  • İşlemci: i5 or newer
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD 6600/GTX 650 or newer
  • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan
null

Yandere School Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Yandere School fiyatı:    54.74₺

Şu anki en ucuz Yandere School fiyatı:    54.74₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Yandere School İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Yandere School - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Yandere School Özeti

Akari Furutaka, Yandere’deki sıradan bir lise öğrencisidir, bir çocuğa aşık olan, fakat duygularını ifade etmekten çekinen. Meğer aynı zamanda hem sınıf arkadaşı, hem de değişim programı öğrencisi olan sınıfın yeni kız öğrencisi de çocuğa karşı duygular besliyormuş ve bütün bunlar yetmiyormuş gibi meydana çocuğun bir de sözleşmeli gelini...

Yandere School İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Yandere School fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Yandere School satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!