Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

6.71₺

G2A

10.46₺

Steam

33.00₺

Çıkış tarihi: Nov. 30, 1996
Geliştiren: Jackbox Games, Inc.
Yayıncı: Jackbox Games, Inc.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8
  • İşlemci: 500 MHz processor or faster
  • Bellek: 128 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 655 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: 16-bit sound card
  • İlave Notlar: The game runs at 640x480 max resolution. Manually adjust your Desktop resolution if you want the game to fill the screen.
null

YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 fiyatı:    6.0₺

Şu anki en ucuz YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 fiyatı:    6.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 Özeti

Kendinizi bu klasik ydkj sequel için yeniden tanıtın! Hacim 1'in tüm eğlencesi, ancak tamamen farklı sorular, ev sahibi ve kokusu ile! Bilmiyor musunuz Jack Cilt 2, manik bir oyun şovunda yarışmacısınız olan orijinal ödüllü, irreverent, hızlı tempolu trivia oyununun mutant yavrularıdır.

YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak YOU DON'T KNOW JACK Vol. 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!