Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

ZeGame

Güvenilir mağazalardaki en ucuz ZeGame fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup ZeGame satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

8.20₺

Çıkış tarihi: May 27, 2016
Geliştiren: Jesper The End
Yayıncı: Jesper The End
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

ZeGame Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • Bellek: 300 MB RAM
  • Ekran Kartı: Intel 4000
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

ZeGame Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz ZeGame fiyatı:    8.2₺

Şu anki en ucuz ZeGame fiyatı:    8.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

ZeGame İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

ZeGame - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


ZeGame Özeti

Zegame, karmaşık ama üç boyutta bulmacaları ödüllendirici güzel bir bulmaca oyunudur. Her dünyadaki yeni çevreyi keşfedin, her biri kendi eşsiz görünüm ve hisleri olan.

ZeGame İle İlgili Kullanıcı Yorumları


ZeGame fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak ZeGame satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!