Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Zombie Ballz

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Zombie Ballz fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Zombie Ballz satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

3.00₺

G2A

54.74₺

Çıkış tarihi: Feb. 10, 2017
Geliştiren: Almighty Games
Yayıncı: Almighty Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Zombie Ballz Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Dual Core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Integrated Video card
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectSound-compatible sound card
null

Zombie Ballz Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Zombie Ballz fiyatı:    1.8₺

Şu anki en ucuz Zombie Ballz fiyatı:    3.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Zombie Ballz İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Zombie Ballz - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Zombie Ballz Özeti

Arcade tarzı fizik bulmaca oyunu Undead & amp öldürdüğünüz yer; Köylüleri canlı tut. Seviye zorlukları, kendi fiziksel özellikleriyle çeşitli silahlar sunar. Doğru silahı seçin ve yapbozları patlatarak, metalleri mıknatıslayarak, yazma, dilimleme, diinging ve zafer için zıplatarak bulmacaları çözün.

Zombie Ballz İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Zombie Ballz fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Zombie Ballz satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!