Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Zueirama

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Zueirama fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Zueirama satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

102.60₺

Çıkış tarihi: Aug. 6, 2019
Geliştiren: Memes Games
Yayıncı: Memes Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Zueirama Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4GHz or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 5000 or better
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
null

Zueirama Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Zueirama fiyatı:    102.6₺

Şu anki en ucuz Zueirama fiyatı:    102.6₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Zueirama İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Zueirama - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Zueirama Özeti

Brezilya, futboldan çok daha fazlasıdır, Caipirinha ve karnaval, "Zueira" kelimesini hiç duymamış olabilirsiniz; bu Büyük Brezilya'nın gücünü hissetmeye hazır mısınız?

Zueirama İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Zueirama fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Zueirama satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!