Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Valheim

Valheim fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Valheim satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

BursaGB

26.40₺

FoxnGame

28.80₺

Steam

32.00₺

G2A

163.49₺

HRK

169.93₺

Eneba

171.86₺

Çıkış tarihi: Feb. 2, 2021
Geliştiren: Iron Gate AB
Yayıncı: Coffee Stain Publishing
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Gamehunterz Valheim Yorumu

Bu yorumu yazak kişi olarak ilk olarak size başıma gelenden bahsetmek istiyorum. Oyunu 4 kişi birlikte oynamak üzere aldık. 10 saat kadar oynadıktan sonra diğer kişiler artık oynamamaya başladı ve oyunu bıraktılar. Açıkça söyleyeyim, 10 saat oynamamıza rağmen ben de oyun atmosferini sevsem de fazla keyif almamıştım, sadece arkadaşlar ile oynayınca aldığım keyfi almıştım. Ancak sonrasında başka bir arkadaşım geldi, oyunu araştırmış ve yapmamız gereken şeyleri planlamıştı. 2 kişi oyunu oynamaya tekrardan başladık ve oyundan inanılmaz keyif aldık. Size tavsiyem oyunu satın alacaksanız görevleri biraz araştırın ve plan yaparak oynayın. Çok daha fazla keyif alacaksınız. Ve arkadaş grubu ile oynamak için inanılmaz güzel bir oyun.

Valheim Viking temalı bir hayatta kalma oyunu. Bazı açılardan Minecraft’ a benzetebilirsiniz hatta. Bana kalırsa ikisini de oynamış biri olarak Valheim’da daha fazla keyif aldım. Sebebi ise yapacağınız tekneler sayesinde çok daha keyifli bir şekilde gezebilmeniz, mitolojik boss lar ile savaşlar yapmanız, ve crafting yönünden çok güzel yerleşim alanları yapabilmeniz. Oyuna mağara adamı seviyesinde başlıyorsunuz, etrafı keşfederek, canavarlar ile savaşarak ve madencilik yaparak giderek gelişiyorsunuz. Bu sayede zaman geçtikçe güçlü bir Vikinge dönüşüyorsunuz. Oyun sırasında hayatta kalmak için meyve toplamak, avlanmak ve üşümemek için giyinmek şart. Size bir tüyo vereyim çeşitli yemek çok önemli, başlarda 2 çeşit et ve meyve tarzı. İlerledikçe topladıklarınızı ham bir şekilde yemek size yetmeyecek ve yemekleri tariflere uygun pişirerek çeşitli yemekler yapıp tüketmek çok önemli olacak.

Valheim FİYATLARI

Gelelim oyunu satın alıp almamanız gerektiğine. Oyun henüz geliştirme aşamasında ve optimizasyonu fazla iyi değil. Peki bu oynamamıza engel olacak seviyede mi? Hayır, aksine eski yada güçsüz sistemlerde bile düşük grafik ayarlarıyla sorunsuz oynayabildiğiniz bir oyun. Valheim hayatta kalma oyunu severlerin kesinlikle satın alması gereken ve oynaması gereken bir oyun. Hayatta kalma oyunları ile aranız fazla yok ise bile kesinlikle şans verilmesi ve denenmesi gereken bir oyun. Oyun geliştirme aşamasında olduğundan dolayı yeni olaylar giderek eklenecek ve oyun halihazırda keyifliyken daha da keyifli olacak. Oyunu satın alacaksanız bir arkadaş grubunuz varsa onları da ikna edin, çok daha keyifli olacaktır. Son olarak oyunu oynamadan Youtube’dan yada farklı internet sitelerinden bölümleri biraz araştırın. Oyunda çok fazla keyfedecek şey olduğundan işiniz çok daha kolaylaşacak ve daha fazla keyif alacaksınızdır.

1-10 oyuncu için acımasız bir keşif ve hayatta kalma oyunu, viking kültüründen ilham alan prosedür olarak üretilen bir arzusun içinde yer almaktadır. Savaş, inşa et ve odin'in himayesine layık bir destana yolunuzu fethetmek!

Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
 • İşlemci: 2.6 GHz Quad Core or similar
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 950 or Radeon HD 7970
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
 • İşlemci: i5 3GHz or Ryzen 5 3GHz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 or Radeon RX 580
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Benzer Ürünler

pc
Valheim
32.00₺ 26.40₺
pc
Green Hell
40.00₺ 34.50₺
pc
Euro Truck Simulator 2
39.00₺ 33.15₺
pc
Overcooked! 2
70.00₺ 30.87₺