Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

World War Z: Aftermath

Güvenilir mağazalardaki en ucuz World War Z: Aftermath fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup World War Z: Aftermath satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

51.82₺

HRK

275.27₺

G2A

292.95₺

Steam

650.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 21, 2021
Geliştiren: Saber Interactive Inc
Yayıncı: Saber Interactive Inc
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

World War Z: Aftermath Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 7
 • Processor: AMD A10-5700 / Intel Core i3-3220
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: AMD R7-240 / GForce 650Ti / Intel 630
 • DirectX: Version 11
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 50 GB available space
 • Sound Card: Yes
Recommended:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10
 • Processor: AMD Ryzen 5 2400G / Intel core i7-3970
 • Memory: 16 GB RAM
 • Graphics: AMD Radeon R9 280 / Nvidia GeForce GTX 960
 • DirectX: Version 11
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 50 GB available space
 • Sound Card: Yes

World War Z: Aftermath Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz World War Z: Aftermath fiyatı:    51.82₺

Şu anki en ucuz World War Z: Aftermath fiyatı:    51.82₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

World War Z: Aftermath İle İlgili Blog Yazılarımız

Oyun

Back 4 Blood Oyununun Uzun Süredir Beklendiğini Biliyoruz. Bu Nedenle Back 4 Blood Fiyatları, Oynanışı Ve Bilgileri Hakkında Açıklayıcı Bir Yazı Hazırladık.

World War Z: Aftermath: Gamehunterz Yorumu

World War Z: Aftermath fiyatları çıkışı ile birlikte çoğu oyuncuyu mutlu etmeyi başardı bile. Yoruma başlamadan önce Left 4 Dead yada Back 4 Blood tarzı oyunları seviyorsanız World War Z: Aftermath Satın Al sizin için doğru bir karar olabilir. Oyunumuzun isminden de anlaşılabileceği gibi Brad Pitt’in oynadığı ve benim de çok sevdiğim World War Z filminin dünyasında geçiyor. 2019 yılında çıkan World War Z oyununun devamı niteliğinde olan World War Z: Aftermath, ilk oyunda yapılan hatalardan ders çıkarılarak yapılmış devamı niteliği olan oyundan çok daha güzel bir oyun. World War Z: Aftermath Fiyatları rakiplerine göre rekabetçi çıkarak, bu tarz oyunları seven kitleye için World War Z: Aftermath Satın Al düşüncesini yaratmayı başardı, ki bu aslında Back 4 Blood ve Left 4 Dead gibi rakiplerin olduğu bir kulvarda yaratılması kolay bir şey değil.

World War Z: Aftermath Left 4 Dead yada Back 4 Blood kadar tatmin edici vuruş hissi ya da orada zombilerin arasında kalmış gibi hissettiğiniz bir oynanışı var mı diye sorarsanız, hayır malesef bu seviyede bir oynanış yakalanamamış. Eğer Left 4 Dead oynamadıysanız kesinlikle o oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Aynısını Back 4 Blood için demeyi çok isterdik, fakat her ne kadar eğlenceli ve güzel bir oyun olsada o World War Z: Aftermath Fiyatları na kıyasla bir hayli pahalı bir oyun. Her ne kadar rakiplerinden bazı açılarda geride kalsa da yaşattığı eğlence açısından asla geride kalır bir yanı yok. Oyunda filmde olduğu gibi gerçek Dünya şehirlerinde oynuyoruz. Bu, oyunu rakiplerinden ayıran ve filme gönderme yapılmış bir özellik olmuş. Ayrıca her ne kadar tek kişilik oyun modu zevkli olsa da, bu oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynamak sizin oyundan çok daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır. Özellikle oyunun zor modlarını arkadaşlarınız ile birlikte oynamak bizce çok keyifli oluyor. Bundan dolayı eğer birlikte oyun oynamayı sevdiğiniz bir arkadaş grubunuz varsa World War Z: Aftermath Satın Al kesinlikle doğru bir karar olacaktır. Gerek oyunun grafiklerinin güzel oluşu ve 1. şahıs modu ile oyunu oynayabilmeniz bu oyunun diğer bir artısı. Son olarakta zombilerin yapay zekasına değinmek istiyorum. Bu konuda yapımcı gerçekten bizce çok iyi bir iş çıkartmış, Filmde zombiler nasıl davranıyorsa ve olaylara tepki veriyorsa oyunda da bunları aynen yapıyorlar.

Bize kalırsa World War Z: Aftermath Fiyatları kesinlikle yaşatacağı oyun zevki ve geçireceğiniz zamanı ele aldığınızda hakkını veriyor. Özellikle birlikte oynayacağınız 2-3 kişilik ilgili bir arkadaş grubunuz varsa World War Z: Aftermath Satın Al güzel bir karar olacaktır.


World War Z: Aftermath Özeti

World War Z: Aftermath is the ultimate co-op zombie shooter and the next evolution of the original hit World War Z that has now captivated over 15 million players. Fight off hordes of ravenous zombies in intense story episodes across new zombie-ravaged locations around the world.

World War Z: Aftermath İle İlgili Videolar

World War Z: Aftermath Oynanış Videosu


World War Z: Aftermath İle İlgili Kullanıcı Yorumları


World War Z: Aftermath fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak World War Z: Aftermath satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!